Hungarian HornTales
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian HornTales

Roleplay for us!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Roxfort - Kviddics pálya

Go down 
+2
Voldie
Rosalie Pryde
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyTue Sep 27, 2011 7:01 am

*Kisétál a Kviddics pályára éjszaka, nagyon ügyelve arra, hogy se tanár, se gondnok, sem pedig egyetlen öntelt prefektus se lássa meg.*
*A pálcáját szorongatva körbenéz a sötét pályán, de nem lát senkit.*

Éjfél pár perccel elmúlt és még nincs itt senki. Gyáva! *elmosolyodik*

*A kastély felől halk léptek zaját hallja.*
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyTue Sep 27, 2011 9:53 am

*Ott gubbaszt a lelátó tartószerkezetének egy eldugott pontján már sötétedés óta*
*Lassan pakolászni kezd, elteszi tankönyveit, csak pár oldalig jutott egyelőre*

Itt a legjobb tanulni is, mikor épp nincs edzés.... meg randizni....*visszatereli gondolatait erőszakkal* nicsak, az első jómadár már itt is van. *hunyorog a sötétben* Rosalie... Minek örül ennyire? Chassy itt lesz nemsokára és akkor megnézheti magát. Én meg a műsort!*elővesz egy adag nyaláspálcát és próbálja meggyőzni magát* Csak néző vagyok...

*Ő is hallja a lépteket*

Na már jön is Chass...?






Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyThu Sep 29, 2011 7:59 am

*A léptek zaja elhalkul*

Na ez érdekes volt. Remélem nem gondolta meg magát Chassy, mert akkor nekem kell ma móresre tanítanom az "ifjú" mardekárosunkat. Én meg nem úgy készültem. *elteszi az üres vajsörös üvegét*

*elővesz egy kvaffot, amivel aznap az edzésen játszottak, dobálgattja egyik kezéből másikba*
*becélozza Rosalie fejét gy hirtelen ötlettől vezérelve*
*repül a kvaff...*
Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyFri Sep 30, 2011 4:37 am

*Egyre fokozódó suhogó hangot hall a háta mögül. Nyugodtan megfordul és észreveszi, hogy egy kvaff repül pontosan a feje felé.*

Mi a fene??

*Még időben a labda felé szegezi pálcáját.*

Reducto!

*A kvaff a levegőben darabjaira esik szét.*
*Mindenfelé kapkodja a fejét, próbál látni a sötétben, de nem elég jó hozzá a látása, hogy megállapítsa ki küldte a kellemes meglepetést.* *Nem törődve azzal, hogy megláthatják őket, fényt gyújt.*

Lumos maxima!

*A lelátón észreveszi Voldie-t.* * Gonosz mosoly ül ki az arcára.*

Szervusz Voldie! Várj, ne mondj semmit, kitalálom. Chassy téged küldött maga helyett, ugyanis ő nem mert eljönni. Igaz?
Back to top Go down
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyFri Sep 30, 2011 5:58 am

*a klubhelyisége ablakából felvillanó fényt lát a kviddics pálya felől*

Hát csak elmentek arra a párbajra. Bár nem is tudom, mire számítottam... *csalódottan sóhajt egyet, majd halkan maga elé motyogja:*
Odamegyek.

Még nem tudom, mit fogok csinálni, de ezt nem hagyhatom figyelmen kívül.

*Lasan lesétál a Hollóhát toronyból, útközben pedig azon gondolkozik, mit fog tenni, ha odaér*
*a pályán meglátja Rosalie-t, Voldie-t pedig a lelátón. Chassy-t hiába keresi, nem látja*

Szóval az egyik jómadár még hiányzik... Jobb lesz, ha itt várok a sötétben rejtőzve, amíg ő is ideér.
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptySat Oct 01, 2011 8:45 am

*mikor felvillan a lumos maxima mindent betöltő fény tudja, hogy esélytelena további bujkálás és ugyanakkor azt is. hogy a kastélyban sem marad ez észrevétlenül*

Rosalie...meggondolatlan vagy, nem kicsit.

*Teljesen ártatlanul, sajnálkozva*
Szia Ro... Az egy jó kvaff volt! *elővesz egy teli vajsört, kinyitja*

Chassy nem tudja, hogy itt vagyok *iszik pár kortyot* én csak meg akartam nézni, hogy minden rendben megy-e és sportszerűen. Amolyan bíróként vagyok jelen... nem terveztem semmiféle összeütközést.

*feltápászkodik, leporolja a talárját*

Javasolhatom, hogy amíg Chassy megjön beszélgessünk...?

*érzi, hogy ebből nem lesz semmi*

Mit szólsz?
Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyWed Oct 05, 2011 6:44 am

*Voldie válaszára bosszankodó fejet vág.*

Miért kell ennek a lánynak mindenbe beleavatkoznia?? Elegem van belőle...

*A javaslatára megdöbben.*

Te akarnál velem beszélni? Végülis rendben. Kezdjük azzal, hogy megmagyarázod, miért nem birod ki azt, hogy ne üsd bele mások dolgába az orrodat... Jobban tetted volna ha kimaradsz ebből az egészből...

Ha Chassy pár percen belül nem érkezik meg, elmegyek, ugyanis nem fogom az én értékes időmet ilyenekre pazarolni...
Back to top Go down
chassy
Admin
chassy


Posts : 20
Join date : 2011-09-17

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyWed Oct 05, 2011 3:02 pm

Rose, Rose.. Hát sose tanulod meg a leckét? *suttogja, majd egy csípős átokkal megsuhintja Rosalie fitos kis orrát*
*leereszkedik a sötétből, a föld közelében lebegve köröz az egybegyűltek felett*
Tisztelt nézőink! Azért jöttünk ma ide, hogy megmutassuk az öntelt Rosalie Pryde kisasszonynak, hogy ő is csak egy a sok közül *-szónokol színpadiasan, majd Voldie villanó pillantását elkapva kacsint egyet*
Mi van, Ro, seprűt nem hoztál? Nem mondtam, hogy gurkókat is hozok? *-kérdi derűs, csevegő hangon, és 'véletlenül' megrázza a hóna alatt lévő faládát, amelyből fenyegető zörgés jön válaszul*
*hóna alatt ott simul a terelőütő is, a gurkó ütésének gondolatától is felborzolódik Chassy haja*
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyFri Oct 07, 2011 2:31 am

*leszegi fejét és türelmesen végighallgatja amint Rosalie kiosztja, néha-néha körmére pillant, látja, hogy megint koszosak lettek az edzés alatt*

*felnéz nyugodtan, de elszántan Rosaliera*

Nyugalom, csak egy javaslat volt. Gondoltam jobb, mintha lefárasztva, átkoktól súlytva kellene kiállnod Chassyvel szemben. Kérdésedre válaszolva azért kell mindenbe beleavatkoznom, mert nekem fontosak a barátaim, - de már gondolom ezt is észre vetted - meg talán, mert különben unalmas lenne az élet! *vigyorog*

*hirtelen meghallja Chassy hangját*
*Először rosszallóan nézi a kissé exhibícionista belépőt aztán megenyhülve mosolyog*

Na végre, Chass!
Látom neked sem volt elég az edzésből!
Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyFri Oct 07, 2011 5:14 am

*bosszankodva, de mégis érdeklődve hallgatja végig a kviddics pályán lezajló csípkelődő beszélgetést*

Na jó, azt hiszem, most kell tennem valamit, különben mind nagy bajba kerülünk.

*kilép rejtekéből, de a reggeli események tudatában, tisztes távolban marad*

Jó estét lányok! Szerintem nem a legjobb időpontot választottátok az edzésre, vagy hogy is neveztétek...
A konfliktusaitokat pedig igazán megtanulhatnátok intelligensebb módon kezelni, nem is tudom, például egy beszélgetés segítségével! Régi módszer, de higgyétek el, sokaknál beválik.

*felnéz a föld felett lebegő Chassyre*

Nem hiszem, hogy neked különösképpen részleteznem kellene pontosan hány szabályt is szegtek meg ezzel az éjszakai kiruccanással, elvégre prefektus vagy. Ha megkérhetlek, közöld ezt a többiekkel is, aztán menjetek vissza aludni a klubhelyiségetekbe.

Meglepődnék, ha ilyen könnyen el lehetne intézni, elvégre az iskola legönfejűbb tanulóival van dolgom, de egy próbát megér...


Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyFri Oct 07, 2011 9:55 pm


*Meglepődötten néz Zorára, kellemesen csalódott benne. Csak megszegett ő is egy-két szabályt. Igaz, hogy csak azért, hogy betartasson párat. Akkor is*

*A konfliktus kezelő résznél ráncolni kezdi a homlokát és nem bírja tovább csendben*

Zora, én próbáltam már beszélgetni Rosalie-val, és az lett a vége, hogy sértegetett. *kissé indulatosabban* Minden jóindulatom ellenére nem sikerül vele dülőre jutnom. Rosszul is esett. Az ilyesmit már nem lehet elintézni egy vajsör mellett. Gondolom Chassy osztja a véleményem. Nem lesz itt semmi komoly, amit Madam Pomfrey ne tudna megoldani pár nap - vagy maximum egy hét alatt!

*előveszi pálcáját, Chassynek is jelez*

Kérlek, ma este hagyd, hogy végezzük a dolgunk Rosalie-val, későre jár és Chassynek sok munkája van még vele, sőt lehet nekem is... Ha akarsz jelenthetsz is minket, akkor a felelősség csak a minket terhel.
Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptySat Oct 08, 2011 2:45 am

Az, hogy ti hogyan sértegetitek egymást, nem az én dolgom! Az viszont igen, hogy ügyeljek a rendre, és megakadályozzam az olyan szabálytalanságokat, mint például az éjszakai párbajozás. Majd meglátjuk mi a véleménye erről a házvezető tanáraitoknak, mert most szépen lassan visszaindulok a kastélyba jelenteni titeket!

*sarkon fordul, és elindul a kastély felé abban reménykedve, hogy Voldie és Chassy értette a célzást*

Hosszú az út innen kastélyhoz, ha csak komótosan bandukolok, még lesz idejük egy-két átokkal megleckéztetni Rosalie-t.
Back to top Go down
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptySat Oct 08, 2011 3:44 am

*Furcsa csípést érez az orrában, de mikor megpillantja a levegőben közeledő Chassy-t, rögtön tudja, hogy ki okozta a fájdalmat.*
*Chassy szónoklatát végighallgatva egyre inkább idegesebb lesz, majd a végén kitör belőle a düh.*

Óh, de megijedtem! *mondja gúnyosan* Még a kis barátnőd is aggódva sietett a segítségedre, mert bizonyára tudta, hogy úgysem tudsz egyedül elbánni velem...

*Ekkor lép a pályára Zora.*

Megjött a fontoskodó királykisasszony...

Húh, gyorsan menjetek el innen, még elveszítitek a házversenyt. *mondja sejtelmesen fenyegető hangon*

*Pálcáját Chassyre szegezi*

Incarcerandus!

Remélem leesik a seprűjéről...
Back to top Go down
chassy
Admin
chassy


Posts : 20
Join date : 2011-09-17

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptySun Oct 09, 2011 10:03 pm

Voldie, tudod, hogy nekem soha nem elég az edzésből.. *kacsint a lányra, majd ismét Rosalie-hez fordul, és mély levegőt vesz, de még mielőtt kifújhatná, Zora közbelép. Chassy idegesen húzza fel vállait a hang hallatán, és a mondanivalótól sem lesz nyugodtabb.. De még mielőtt Zorára zúdíthatná a dühös monológot, Voldie megelőzi. Hálásan pislog barátnőjére, a jelzésre pálcájával párbajkész pozíciót vesz fel.*
Zora... *-kezdi megint, de aztán elnémul a meglepetéstől.*
Zora, te kacsintottál! *-bámul a lányra, majd Voldiera megerősítésért. Még mielőtt felocsúdhatna a meglepetésből, erős rántást érez, és leesik a seprűjéről.*
Rosalie Pryde! Azt hiszem, most párbajozni fogunk! *-bömböli, a visszhanggal mit sem törődve, majd seprűjét a pálya szélére hajítva, fájó térdét masszírozva Voldie mellé biceg. Egyelőre nem támad, túlságosan lefoglalja a térdében nyilalló fájdalom, de nem aggódik, látta ő már Voldie-t párbajozni..*
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyFri Oct 14, 2011 2:56 am

*Sóhajt* Nem azért siettem, Rosalie, hanem, mert együtt sokkal szórakoztatóbb elbánni a magadfajtákkal! Na meg gyakorlás teszi a mestert! És még Reed kisasszonyunk is burkoltan engedélyt adott... *elmosolyodik, bólint Chass felé, hogy látta a kacsintást*


*mérgesen nézi, ahogy Chassy lependerül a seprűről, még nézni is fáj*
*kissé aggódva odasúgja*
Térded remélem nem túl vészes?

Az enyém még mindig fáj a múlt vasárnapi párbajtól.... Rolling Eyes

*megunja az ácsorgást fogja a pálcáját és megindul Rosalie fele*

Szerintem nem átok kell neked, hanem egy kis bűbáj. Ha jobb kedved lenne, lehet sokkal kellemesebb társaság lennél! *A vidító bűbáj már suhan is Rosalie felé és telibe találja*










Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyFri Oct 14, 2011 9:03 am

Na akkor lássuk mit tudtok, ha olyan nagy a szátok ti kis hit...

*Hirtelen nagyon nagy melegséget érez a szívében, úgy érzi, hogy minden gondja elszáll, repülni lenne kedve örömében. Igazából tudja, hogy ezt az egészet Voldie bűbájának köszönheti és nem haragszik rá, sőt inkább kedve lenne megpuszilgatni hálája jeléül.* * elindul felé*

Köszönöm!!!

*odaér és már puszilgatja is.*
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyMon Oct 17, 2011 5:56 am


*Rosalie hálával telten mosolyogva közelít felé*

Ajjaj rossz előérzetem van... túl kedvesen néz.

*Kap egy jó pár puszit*

Ro--hahaha - ROSALIE! Jó jó... értem én, és ő -- szívesen de-- ROSALIE-

Ez szürreális! Úgy kell nekem. Vagy mégse....

*Segítségért Chassy-re néz, (aki az eddigieket látva majd megfulladt a nevetéstől). Próbál szabadulni, pálcája kigurul a kezéből, lebukik utána a földre, ahogy megkaparintja elsprintel a pálya másik felébe és közben elkiáltja magát*

Chassynek köszönd Rosalie, drága!
Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyFri Oct 21, 2011 6:04 am

*sietősen lépked az udvaron, hogy lépést tudjun tartani az előtte haladó három házvezető tanárral*

Erre lesznek, a kviddics pályán!

Remélem ennyi idő már elég volt nekik ahhoz, hogy lerendezzék ezt egymás között!

*belép a pályára, de egy pillanatra vissza is hőköl, mikor meglátja a Voldie-t csókolgató Rosaliet*

Mi a fene...?
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptySat Nov 19, 2011 9:57 am

*Hangokat hall közeledni, először Zora bukkan fel*

Már vissza is ért?! Egy csapat tanárral??

*Rosalie-ra néz, akiből még mindig süt szinte a mérhetetlen hála és boldogság, pálcáját gondolkodás nélkül rászegezi*

Finite!

*Ezután elkapja a lány karját és berántja a kviddics pálya vaskos gerendái közé, ahol korábban aznap este rejtőzködött*

Rosalie! Most az egyszer próbáljunk meg együttműködni, vagy mindketten rosszul járunk!




Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyFri Dec 02, 2011 5:29 am

*mikor újra a pálya felé néz, már nem lát ott senkit*

Hogy tűntek el ilyen gyorsan? Egy pillanattal ezelőtt még itt voltak!

*ekkor eszébe jut, hogy nem egyedül jött ki a pályára*

Hú, most mit mondjak a tanároknak?

*kezd pánikba esni, és ezért a szokásosnál gyorsabban beszél*

Az előbb még itt voltak mind a hárman és párbajozni készültek... éjszaka... láttam is őket. Biztosan itt vannak még a közelben, csak elbújtak valahová.

*a pálcája fényében elindul, hogy megkeresse a többieket*
Back to top Go down
chassy
Admin
chassy


Posts : 20
Join date : 2011-09-17

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptySat Dec 03, 2011 11:15 am

*Sietősen elindul Voldie felé, de aztán megretten, annyira bizarr látvány a szeretettől fuldokló Rosalie..*
-Rosalie, ööö...*nem tudja mit mondjon*
*Riadtan tekint a pálya másik végébe, mikor meghallja Zora hangját, és Piton menetszélben csattogó talárjának hangját*
Basszuskulcs.. – suttogja, villámgyorsan felmérve a lehetőségeket – Kár, hogy nem hoztam magammal a terelőütőmet..
Mire észbekap, a tanárok a pályán vannak, Voldie-ék eltűnnek, ő ott marad egyedül a sötét sarokban.. Ahogy Zora pálcája közelít, magában imádkozik Csak ne találjon meg.. Csak ne találjon meg.. Léééégysziiiiii
Back to top Go down
Severus_Snape

Severus_Snape


Posts : 3
Join date : 2011-09-17

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptySat Dec 03, 2011 11:29 am

*Irodájában masszív farkasölőfű-szag kering, mikor halk kopogás után belép Zora, és előadja a kis történetét*
*természetesen ellenszenves neki a lány, de közben hálás, amiért végre oka van megbüntetni a kis párost*
Chassy és Voldie.. jellemző - mormogja, majd magára ölti hosszú, fekete kabátját, és a pálya felé veszi az útját*
Ez az átkozott sötét.. - *mondja, majd pálcáját egy éles mozdulattal előrántva, a Lumos bűbáj segítségével a pálya nagy részét bevilágítja. De már késő.. Vagy csak a szeme káprázott, és a sötétben mozgó alakok tényleg csak a képzelet szüleményei? Zora átverte volna..?*
-Miss Reed.. - *kezdené nem épp barátságos hangvételben, ám a lány faképnél hagyja őt, és a pálya másik felébe indul*
Back to top Go down
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyFri Dec 16, 2011 6:57 am

*Elmúlik a bűbáj hatása.*

Mi történt? Hol vagyok?

*Hirtelen minden eszébe jut.*

Voldie!

*Rántást érez a karjánál és az öreg gerendák alatt találja magát.* *Meglátja a pálya túlsó oldalán álló tanárokat, Chassyt és a feléjük ijesztően közeledő Zorát. Megért mindent.*

Tényleg jobb lesz együttműködni... Elég gázos ez a helyzet, de remélem Piton professzor majd megvédi a háza tanulóját.
Back to top Go down
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptySat Dec 24, 2011 10:14 pm

*Piton professzorral nem is tőrödve, idegesen továbbkutat a sötétben, míg végül észrevesz egy megcsillanó szempárt a pálcája fényében*

Chassy!


*egyre gyorsabban ver a szíve az izgalomtól*

Tanár úr, itt vannak!

*Hátrakiált, de közben folyamatosan szemmel tartja a riadt Chassyt*

Oké, ő már megkerült, de hol lehet a másik kettő? Itt kell lenniük valahol a közelben...

*Próbálja a szemével kutatni a sötétséget a másik két lányt keresve, de a pálcáját nem meri lereszteni Chassy arcából*

Nem, most nem fogom hagyni, hogy megint rászedjetek!
Back to top Go down
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya EmptyMon Dec 26, 2011 10:35 pm

*Cecilia, aki a folyosón lődörgött (természetesen tilosban, hisz a folyosó éjszaka a legmurisabb hely), ezt az egész jelenetet az ablakból figyeli*

Nohát, milyen gyorsan eltűntek! Bár gondolom, Rosalie vészhelyzetben olyan gyorsan tud futni, mintha samponnal kergetnénk...

*magában kuncog*

Úúú, szegény Chassy...

*lehervad a vigyor arcáról*
*gyorsan felmegy a Griffendél klubhelységbe, nehogy rajtakapják...*
*vagyis csak felmenne...*

Lehet, hogy kár volt végignéznem ezt?
Back to top Go down
Sponsored content





Roxfort - Kviddics pálya Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya Empty

Back to top Go down
 
Roxfort - Kviddics pálya
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Roxfort - Nagyterem
» Roxfort - Jóslástan óra

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hungarian HornTales :: Beyond Platform 9 and 3/4 :: Magyar RPG-
Jump to: