Hungarian HornTales
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian HornTales

Roleplay for us!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Roxfort - Nagyterem

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
chassy
Admin
chassy


Posts : 20
Join date : 2011-09-17

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyWed Sep 21, 2011 4:57 am

*bebotladozik a terembe, kócosan, álmosan, egy hatalmas lila folttal a szeme alatt*
Ez nem az, aminek látszik!*-kezdi a mentegetőzést, hevesen gesztikulálva. Lever egy edényt, a csörrenés hallatán ugrik egy nagyot. A szinte üres teremben visszhangzik a zaj, de Chassy hiába néz körül riadtan, most az egyszer nem szegeződnek rá rosszalló tekintetek. Egyet kivéve.*
Back to top Go down
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyWed Sep 21, 2011 8:24 am

*Néhány barátjával éppen jót szórakoznak egy hollóhátas riadt képén, aki reggelizés közben véletlenül leette az egyik szeretett tankönyvét. Ekkor hatalmas csörömpölést hall a terem másik végéből, és rögtön a zaj irányába néz, majd meglát egy kócos, zilált arcot*

Á, remélem végre valaki megverte helyettem!

Na mi van? Csak nem egyszerre próbáltál járni és gondolkozni?

Na ezt jól megmondtam neki, ebben mindig is jó voltam.

*Büszkén ünnepelteti magát mardekáros társai körében, majd szúrós tekintettel várja Chassy reakcióját.*


Last edited by Rosalie Pryde on Sat Sep 24, 2011 8:55 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
chassy
Admin
chassy


Posts : 20
Join date : 2011-09-17

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyWed Sep 21, 2011 10:14 am

Hú, te... *-veszi a mély levegőt, amit dühében elfelejt kifújni. Vörösödő fejjel bámulja a kis pisze hercegnőt, végül a fogain átszűrve válaszol:*
vigyázzál, mert mindjárt neked is lesz egy ilyen foltod.
* szavait megerősítendő közelebb lép a lányhoz, vörös hajtincsei látható mértékben emelkednek*
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyWed Sep 21, 2011 10:31 am

*Ez a reggel sem indul felhőtlenül. Nyugodtan próbálja bekebelezni finom reggelijét, mikor meghallja a mardekáros asztal felől hangzó gúnyos kiáltozást.*

Nincs ehhez még csöppet korán? Miért kell mindig ezzel kezdenem a napot?

*Csak ráncolja a homlokát, de egyelőre nem néz fel, erősen koncentrál a tükörtojásra és piritósra*
*a mardekárosok üdvrivalgásban törnek ki*

Jó, ez már azért sok...

*Hirtelen leteszi piritósát, odasétál egyenesen Rosalie-hoz. Ahogy mindig, most is kényszeres kötelességének érzi, hogy másokat megvédjen, annak ellenére, hogy általában pórul jár*

*Rosalie-hoz fordul, enyhén rosszalló arckifejezéssel, halk hangon*

Elnézést, hogy beleszólok, de valami újat is kitalálhatnál. Harmadszorra hallom tőled ezt a sértegetést. Ha már kegyetlenkedsz, legyél kreatívabb. Egyébként meg...most őszintén, fájna, ha egyszer kedves lennél valakivel?

*Chassyre kacsint és oda súgja*

Csak a fejét, hogy meg ne sántuljon!

*sarkon fordul és visszaül az asztalához, hogy folytassa reggelijét, és közben azon gondolkodik, miért keveri magát szándékosan ilyen helyzetekbe*






Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyWed Sep 21, 2011 10:39 pm

*Egy könyvet olvasva besétál a Nagyterembe, majd a szokatlan csendet hallva megtorpan és felnéz. Ekkor meglátja az egymással farkasszemet néző Chassyt és Rosalie-t.*

Klassz, ezek már kora reggel verekedni készülnek. Nem is tudom, hova jutna ez az iskola, ha én nem lennék mindig ott, hogy rendet tegyek.

*Határozottan megindul a lányok irányába, közben hangosan megszólal*

Ti mit csináltok itt? Azt ajánlom, hogy mindenki nyugodjon meg és üljön vissza a helyére! Bár a legjobb az lenne, ha mindenki szépen visszamenne a klubhelyiségébe, még mielőtt valami olyan butaságot csinálnátok, amit kénytelen lennék jelenteni!
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyThu Sep 22, 2011 1:37 am


*Csendben nézi a griffendéles asztalnál üldögélve, ahogy Zora agresszív diplomataként szétcsap a két lány között*

*Fel sem nézve odakiált Zorának nem minden szarkazmus nélkül*

Szerintem csak smink tanácsokat szerettek volna adni egymásnak!
Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyThu Sep 22, 2011 3:02 am

*Meglepődötten körbenéz, és próbálja megtalálni a gúnyos megjegyzés forrását, míg végül megakad a tekintete az asztalnál csendben üldögélő Voldie-n*
*Megszólítja és kissé irónikusan reagál*

Tudod Voldie, ha jobban belegondolok, igazad lehet. Ahogy elnézem azt a lila foltot a szeme alatt, tényleg rájuk férne néhány tanács smink ügyben.

*Ezután Chassy felé fordul és odakiált neki*

Tényleg, Chassy! Elmesélhetnéd hogyan került az a csinos folt a szemed alá!
Back to top Go down
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyThu Sep 22, 2011 3:42 am

*Chassy fenyegetésére meglepődik és mérgesen megszólal.*

Én a te helyedben...

*Nem tudja befejezni a mondatot, mert Voldie félbeszakítja megjegyzésével.*

Ez az okoskodó kis taknyos már megint azt hiszi, hogy mindenbe bele kell ütnie az orrát.

Képzeld el, tudok én kedves is lenni, de persze csak azzal, aki méltó rá. De ilyen ember meglehetősen kevés van a Nagyteremben.

*Majd a mardekárosok asztala felé kacsint.*

Ha azt hiszitek, hogy el tudtok bánni velem, akkor nagyon nagyot tévedtek.

*Gonosz mosollyal fejezi be a mondatot, készen állva a támadásra, amikor meglátja a közeledő Zorát.*

Na ez is mindig ott van, ahol nem kéne.

*Zora figyelmeztetésére lenézően válaszol.*

Szerintem pedig az lenne a legjobb, ha visszahúznál a könyvtárba és átnéznéd az anyagot a következő órádra!

Na, ez még rímelt is!

*Öntelt mosollyal visszaindul, hogy befejezze reggelijét, mintha az ügy itt le lenne zárva. Voldie és Zora párbeszédét meghallva kíváncsian visszafordul.*

Igen Chassy, érdeklődve hallgatjuk a sztoridat!


Last edited by Rosalie Pryde on Sat Sep 24, 2011 8:56 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyThu Sep 22, 2011 4:02 am

*Azon gondolkodik miért értik mindig félre. Rájön, hogy nem sokat gyakorolhatta a megfelelő csevegést kisgyerekkorában.*

Zora, félre ne érts! Csak a feszültséget szerettem volna oldani kicsit! *rámosolyog kissé félve*

*Rosalie-ra kevésbé kedvesen néz*
*gondolkodik, hogy egyáltalán érdemes-e bármit mondania, mert a mardekáros úgysem érti láthatólag*
*pálcájával suhint egyet és a töklé robog Rosalie felé. Nem elég ügyes a pálcával, ezért az egész Chassy arcában landol.*

Hoppá! Shocked


Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyThu Sep 22, 2011 4:26 am

*A következő pillanatban Chassy válasza helyett egy töklevet lát közeledni maga felé. Előveszi pálcáját, hogy átkot szórjon Voldie-ra, de a töklé célt téveszt. Sötéten felkacag látva Chassy megdöbbent arcát és Voldie ügyetlenkedését. Az egész Nagyterem a mardekárosok gonosz nevetésétől zeng.*

Látjátok, nincs értelme próbálkozni, még egy egyszerű levitációs bűbájt sem vagytok képesek megcsinálni. Így kell ezt csinálni!

*Kirántja pálcáját és egy egészen másfajta levitációs bűbájba kezd, a Levicorpusba. A kiszemelt célpont a hozzá legközelebb ülő gyanútlan elsős.*


Last edited by Rosalie Pryde on Sat Sep 24, 2011 8:54 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyThu Sep 22, 2011 9:33 am


*marekárosok nagy hahotába kezdenek*
*a lehető legkevésbé sem érdekli* *picit bosszantja* Rolling Eyes
*gyorsan odaszalad és néhány papírszalvétát nyom Chassy kezébe bocsánatkérően nézve rá*

Nem neked szántam! Nagyon sajnálom!

*Odalép Rasalie-hoz dühösen és elszántan*

Mindig van értelme próbálkozni!

*Ahogy Rosalie levicorpus bűbájba kezd felemeli pálcáját és az elsősre szegezi*

Finite incantatum!

*ezúttal nem téveszt, az elsős nagy puffanással a földön landol*

*Rosalie-ra szegezi a pálcáját*

Petrificus totalus!

Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
chassy
Admin
chassy


Posts : 20
Join date : 2011-09-17

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyThu Sep 22, 2011 11:09 pm

Voldie, ne! *-kiáltja saját magát meghazudtolva, aztán gyorsan megszünteti a bűbájt.* Megint mi fogunk bajba kerülni *-motyogja sokat mondóan, szeme sarkából a tanári asztalhoz sandítva, ahonnan McGalagony épp abban a pillanatban néz fel gyanakodva.*
Na idefigyelj, te kis patkány *-fordul Rosalie-hez, még egyet lép felé, hogy csak ő, Zora és Voldie hallják, amit mond* Ez nem így működik. Egy csapat seggnyalóval a háta mögött mindenkinek nagy szája van. *itt hatásszünetet tart, élvezettel figyeli a hiába fülelő mardekárosokat és Rosalie változó arckifejezését*
Éjfélkor, a kviddicspályán. *mondja minden további magyarázat nélkül, gurkóhajhászásban megedződött ujjperceit megropogtatva.*
Nekem aztán nem kell levicorpus ahhoz, hogy hogy 2 méterrel arrébb repítselek *teszi még hozzá, lila foltos fejét büszkén felemelve.*
Zora, gyere, és elmesélem neked, hogyan lehet ilyen foltot sminkelni *mondja fennhangon, majd a mardekáros vihorászásra ügyet sem vetve 2 méterrel arrébb vonul.*



Back to top Go down
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyFri Sep 23, 2011 2:27 am

Tudom Voldie, és értékelem a szándékodat, de tanácsosabb lenne, ha kimaradnál a dologból, és hagynád, hogy én mint prefektus intézzem el az ügyet. *mondja dölyfösen, majd hangosan felkiált*

Elég volt, mindenki azonnal tegye le a pálcáját!

*kezdi egyre inkább elveszíteni a türelmét*
*görcsösen összeszorítja a kezét, mikor látja, hogy a többiek rá sem hederítenek miközben újabb és újabb átkokat készülnek szórni egymásra*
*hirtelen nem tudja, mihez kezdjen, szótlanul nézi az eseményket*

Miért kell még azt a szegény elsőst is belekeverni.

*odasiet a földreesett elsőshöz, hogy megkérdezze, jól van-e, a fiú megszeppenve bólogat, majd a talárját porolgatva visszaül a helyére*

Igaz, hogy ez a felfuvalkodott Rosalie nagyon is megérdemelné, hogy valaki móresre tanítsa, de mégsem hagyhatom, hogy éjszaka a kviddicspályán találkozzanak. Ez egyáltalán nem lenne helyes.

*elindul Mcgalagony felé* *tehetelenségében nem lát más megoldást*
Back to top Go down
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyFri Sep 23, 2011 3:41 am

*Az átok hatására hirtelen megmerevedik a teste és nem bír megmozdulni. Abban a pillanatban méreg önti el.*

Ha most meg tudnék mozdulni, biztos, hogy senki nem maradna életben ebben a teremben.

*Mikor érzi, hogy a lábát már meg tudja mozdítani, feltápászkodik a földről. Meghallja Chassy sértegetését.*
*A szavak hallatán eltorzul az arca az idegességtől.*

Hogy mer ez a kis sárvérű egyeltalán hozzámszólni?

Rendben van, ha olyan nagy szád van, akkor pontosan éjfélkor várlak. Ne késs és ne felejts el pelenkát húzni!

*Szavait egy gonosz mosollyal pecsételi meg, majd hátat fordítva visszaindul társaihoz.*
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyFri Sep 23, 2011 6:46 am

*kivételesen nem foglalkozva Chassy és Rosalie hatalmi harcával Zora után siet*

Vannak prioritások, Chassy pedig most biztos meg tudja védeni magát. Este mi lesz, az más kérdés. A pelenkás rész azért vicces volt. *kuncog magában*

*Gyorsan beperdül Zora elé, szinte összeütköznek. Egy hatalmas mosollyal az arcán szólítja meg*

Sziaaa! Nagyon kedves volt tőled, ahogy a kis elsőssel bántál, remlem nem lett semmi baja. Amúgy - ha szabad tudnom - hova indultál ilyen határozottan? Shocked

Sajnálom a korábbiakat, tudod, nehezemre esik kimaradni dolgokból... Szóval... beavatnál, hogy mi a szándékod? *reményteljesen néz Zorára továbbra is mosolyogva, de pont az útjában toporogva*






Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyMon Sep 26, 2011 4:21 am

*Voldie hirtelen bevág elé és megszólítja, így nem tud a tanári asztalhoz sietni.*

Jó, rendben, semmi baj. *rámosolyog Voldie-ra* De most már tényleg hagyd, hogy intézzem a dolgomat!

Ha most beavatnám, megint nem tudná megállni, hogy kimaradjon belőle.

*Voldie válla felett a tanári asztal felé pillant, és látja, hogy McGalagony távozni készül* *türelmetlenül fészkelődni kezd*

Most viszont, ha megbocsátasz, sürgősen beszélnem kell McGalagony professzorral.

*kikerüli Voldie-t, és a távozó tanárnő után siet*
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyMon Sep 26, 2011 6:40 am

*Zora faképnél hagyja és elsiet*
* Shocked *

Ez gondoltam, hogy nem jön össze... azt viszont nem, hogy ennyire nem.
Valamit ki kell találnom, mert egy Hollóhátas prefektus sok mindenre képes.
Legalább időt kell nyernem.


*előveszi pálcáját és nem feltűnően Zorára irányítja*
*gondolkodik nem kis lelkiismeretfurdalás közepette, mi lenne a helyzetnek megfelelő átok vagy bűbáj*

Miért kell engem ilyen helyzetbe hozni? Én nem akartam bántani.

*megbűvöli Zorát, hogy beszéd helyett csak halandzsázni tudjon.*


Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyMon Sep 26, 2011 7:05 am

*az utolsó pillanatban sikerül utólérnie McGalagonyt*

Jól van, most legalább pontot tehetek ennek a buta ügynek a végére.

*határozottan elé áll, és megszólítja*

Tanhatuve, éngezsdela...

Mi történt, mi van velem? Nem lehetek ennyire idióta!

*vesz egy nagy levegőt, és megpróbál újra belefogni a mondandójába*

Csakszicsu... hogmidens...

*hirtelen hátrafordul, és szúrós tekintettel figyeli Chassyt, Rosalie-t és Voldie-t*

Nem tudom, melyikük műve volt, de ha rájövök, nagyon megkeserüli!

*szégyenében kiviharzik a teremből*
Back to top Go down
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyMon Sep 26, 2011 7:53 am

*Miután mindez lezajlott, ekkor toppan be a nagyterembe Cecilia, az új lány. Mivel szinte semmit sem tud az iskola tanulóiról, kérdő kifejezés ül arcán. Surprised Question Question Surprised * Odaül az asztalhoz, megkérdezi a mellette ülő Voldie-t, az első tanulót, akit megismert ebben az iskolában.*

Szia Voldie! Mi folyik itt már reggel? Ki az a lány felszegett fejjel, aki próbál beszélni McGalagonyhoz?

*Már lendítené a pálcáját a pirítóskenyér ,,odahívásához'', mikor nyelve hirtelen megcsavarodik: nyelvcsomó-átkot kapott.*

Már az első reggelem így telik? Ki volt oly kedves és megajándékozott egy nyelvcsomó-átokkal?

*Majd odasandít a mardekárosok asztala felé, akikről nem éppen jókat hallott...*

Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyMon Sep 26, 2011 9:15 am

((nem az asztalnál ülök Razz na de sebaj. Enikő szuper volt!))

*Nem kevés rossz érzéssel nézi, ahogy Zora sikertelenül próbál McGalagony professzorral kommunikálni*

Mit tehettem volna? Csak jót akartam.
*nyugtatgatja magát, de meggyőzni nem teljesen tudja*

*Zora elrohan*

Ajjjjjjjjjjj! Ne...Merlin mocskos alsógatyája!
Lesz mit rendbehoznom...

*Meglátja Ceciliat, lemondóan visszasétál az asztalához, lassan leül mellé*
Jó reggelt! Épp jókor!*szinte gépiesen*
Ő Zora... prefektus. Jó lány, csak picit ragaszkodó, ami az iskola szabályzatát illeti. *homlokráncolva gondolkozik hogy fogja kiengesztelni*






Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyTue Sep 27, 2011 4:14 am

*Látván Voldie gondterhelt arcát, megkérdezte:*

Mi történt?
Question
Back to top Go down
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyTue Sep 27, 2011 7:11 am

*Önfeledten nevet mellette ülő mardekáros társaival a bénázó Zorán, mikor belép a terembe egy új lány.*
*Látja, hogy Cecilia bosszúsan néz feléjük.*

Na ez meg mit bámul? Pedig most egyikünk sem csinált semmit - vagy csak én nem vettem észre?

*Gúnyos fejjel odasuttogja felé:* Mit bámulsz?
*Majd folytatja reggelijét.*
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyWed Sep 28, 2011 1:26 am


*Ceciliának*
Háát...Chassy nem bírt magával. Féltem, hogy Zora beárulja McGalagonynak. Nem hagyhattam.

*a mardekárosok vihogása csak fokozza a rosszérzését Zorával kapcsolatban*
*reméli, hogy Cecilia nem hallotta Rosalie nem túl kedves fogadtatását*
*odaszól a mardekárosnak komoly aggodalmat színlelve*

A müzlidet figyeld, mert még véletlenül belefulladsz!

*Megérkezik a reggeli bagoly posta, zsámbékos huhogás tölti be a Nagytermet*
*két levél pottyan az ölébe*

Ma elég jó a kapás!



Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyThu Sep 29, 2011 7:05 am

*Szinte érzi a hátára szegeződő tekintetet.
*Észreveszi, hogy valaki nagyon nézi.*
* Odakapja fejét.*
*Szúrósan a mardekáros lány felé néz.*

Ha tekintettel ölni lehetne, most biztos senki nem maradt volna életben a Nagyteremben.

*Voldie-hoz fordul, mielőtt megszólalna, egy gondolatot még végigpörget agyában.*

Azt hiszem, kezdem tudni, ki ez a Zora...

Hát... Öhm... Értem... Szóval meg akartad akadályozni. Zora prefektus? De ki ez a Chassy? Szimpatikusnak tűnik. És ki az a mardekáros, akinek odaszóltál az előbb? Mit mondott neked?

*egy bagoly száll el feje fölött, Voldie ölébe pottyant két levelet...*
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem EmptyThu Sep 29, 2011 11:15 am

*Elkezdi kinyitni a leveleket, szépen, szisztematikusan egy reggeliző késsel és közben magyaráz Cecilianak*

Chassy Hugrabugos, és nem erőssége, hogy visszafogja magát *felnéz kis mosolyjal Ceciliara* de tényleg aranyos. A mardekárosokkal ne is törődj, Rosalie-val meg még annyira se. Arra tette fel az életét, hogy a többiekét megkeserítse. Bíztos vagyok benne, hogy valami oka van ennek..annak, hogy ő ilyen, de még nem tudom mi pontosan az...

*nekikezd a második levél kinyitásának*

Nekem? Nem mondott semmit. Tényleg ne törődj vele, csak piszkálódni akart. Az idegesíti a legjobban, hidd el, ha rá se bagózol!

*elolvassa az első levelet és pofátlan letörölhetetlen mosoly terül szét az arcán* *félreteszi, a másikat is elolvassa, a mosoly nem törlődik le, csak kissé veszít intenzitásából*

Valaki randira hívott...egy másik valaki pedig párbajra...


Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Sponsored content





Roxfort - Nagyterem Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem Empty

Back to top Go down
 
Roxfort - Nagyterem
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Roxfort - Jóslástan óra
» Roxfort - Kviddics pálya

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hungarian HornTales :: Beyond Platform 9 and 3/4 :: Magyar RPG-
Jump to: