Hungarian HornTales
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian HornTales

Roleplay for us!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Roxfort - Jóslástan óra

Go down 
+2
Voldie
Cecilia Blake
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptySat Oct 01, 2011 12:04 am

* a nyüzsgő diákok között Cecilia is jóslástanórára indul*

Na kíváncsi vagyok az első ,,kedvenc'' órámra...

Áú!!! affraid

*egy vaskos könyét elejtette, az pedig ráesett a lábára*
*körbenéz...*
*egy rosszalló tekintet szegeződik rá,mely egy kárörvendő vigyorral párosul. Ilyesfélével már találkozott egyszer...*

Nocsak-nocsak... Csak nem megbűvölték a könyvemet? Ellenkező esetben a földre esett volna.

Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptySat Oct 01, 2011 8:35 am

*Felvonszolja magát a lépcsőkön, amúgy nem bánja a jóslástant, sőt előre örül*

Milyen jó is lesz, üldögélni, bóbiskolni relaxálni az illatokkal teli teremben! Nem kell koncentrálni, odafigyelni, tulajdonképpen, csak létezni kell...

*Felérkezve kinyitja könyvét, majd némi lapozgatás után vissza is csukja*

Majd improvizálok!

*Meglátja Ceciliát, ahogy lábát fájlalja, megszólítja*

Veled mi történt, szegénykém?
Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptySun Oct 02, 2011 2:22 am

*látja, amint Voldie közeledik feléje*
*rámosolyog*

Majd valamit csinálok jóslástanórán a lábammal, ott úgyis csak unatkozom, nem hiszem, hogy Trelawney éppen engem szólít elsőnek számot adni nem létező tudásomról...

Áhh, azt ugyan ne kérdezd.... Nincs Rosalie véletlenül a közelben?

*összeszorítja markát, nehogy kiguruljanak a szokásos ,,jóslástanórai csemegék''*

Minek ilyen vaskos könyv? Óóó, csak a Mindenízű Drazsék ki nem guruljanak a kezemből!

*Voldie felé nyújtja a drazsés zacskót*

Kérsz?

*egyet feldob,ami szájába esik*

Hmm... Fű ízű.
Back to top Go down
Sybill Trelawney

Sybill Trelawney


Posts : 5
Join date : 2011-09-22

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptyWed Oct 05, 2011 7:20 am

*Az Északi Torony jóslástan termében üldögél egy pohár sherry-vel a kezében.* * Az ajtót helyettesítő nagy lyuk felől hangokat hall.*

Megérkeztek a diákjaim.

*Gyorsan iszik még egy kortyot, majd elpakolja az italt az egyik fiókba. Egy nagy adag parfümöt szór magára, hogy elnyomja az alkohol szagát.*
*Kikukucskál a nyíláson és meglát két lányt beszélgetni.*

Gyertek kedveskéim, fáradjatok beljebb! Ma a szem íziszéből fogunk olvasni! Nagyon jó lesz! *kedvesen rájuk mosolyog*
Back to top Go down
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptyWed Oct 05, 2011 8:21 am

*a szem íziszéből való olvasás hallatán megborzong*
*riadtan néz Trelawneyre*

Brr! Micsoda borzalom! Minek nekem ilyet tanulni? Már előre félek, mi lesz...

*látja, amint a tanárnő egy pohár sherryt iszogat*

Hú, szóval még alkoholista is... Very Happy

*erős illatú parfümöt érez*

Uhh... Ez a bűz álmosító hatással van rám.

*nagy nehezen, kedvtelenül bevonszolja magát a terembe*
*leül egy asztalhoz, amire lerakja vaskos könyveit*
*várja az unalom óráját, közben Mindenízű Drazsét ropogtat*

*Voldie felé int egy kedves mosollyal az asztalhoz való invitálás céljából* Wink
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptyThu Oct 06, 2011 10:09 am


*vesz egy drazsét*

Köszi Cecilia, remélem ma nem fogom ki megint a legundorítóbbat! *félve elkezd csócsálni, megenyhül az arca majd felderül* hmmmmmm almáspite!

*kissé megugrik meghallva Trelawney hangját*

Jó reggelt Trelawney professzor!

Kíváncsi leszek... érdekesen hangzik! Vagyis még nem tudom... de még jobb, mint a madár belek!

*felmászik a létrán Cecilia után*

*nosztalgikusan sóhajt*
A jó öreg jóslástan terem!
Ha ilyen szépen nézel, le is ülök ide Cecilia. *mosolyog*





Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptyFri Oct 07, 2011 5:24 am

*vaskos könyvekkel megpakolva rohan fel a tanteremhez vezető lépcsőkön*
*nem lát senkit a terem előtt*

Nagyon remélem, hogy nem késtem el! Az hatalmas szégyen lenne!

*bemászik a terembe, látja, hogy a diákok épp most foglalnak helyet az asztaloknál*
*csendben megindul egy üres asztal felé, és közben reménykedik, hogy senki sem vette észre, hogy majdnem lekéste az óra kezdetét*
Back to top Go down
chassy
Admin
chassy


Posts : 20
Join date : 2011-09-17

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptyFri Oct 07, 2011 9:17 am

*Zihálva tépi fel az ajtót, bebukdácsol a terembe*
Bocsánat! Remélem nem késtem el nagyon.. ígérem nem fordul elő többé! *-ígéri meg századszorra is, olyan hangerővel suttogva, hogy azt valószínűleg egy emelettel lejjebb is hallják.*
*belebotlik Zorába*
JAj! Bocsi! *-sugttogja ugyanazon a hangerőn*
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptyFri Oct 07, 2011 9:40 pm

*Mután leült Ceciliához csendben figyeli Zora érkezését*
*kissé elmosolyodik látva a pánikot az arcán, hiszen az ég világon semmiről nem maradt le*

Hihetetlen...majdnem elkésett!

*Nem tudja nevessen vagy sírjon, mikor Chassi beront*
*Inkább nevet**Chassyhez dob egy mindenízű drazsét, hogy felhívja magára a figyelmet*

Chass gyere...foglalj helyet köreinkben! Wink

*Zorára néz, ahogy Chassy körülbelül átesik rajta, és tűnődik, hogy őt nem kellett volna-e meginvitálnia*

Nem akarom zavarni órán..ha hozzászólok és megzavarom a jegyzetelésben lehet meg is átkozna!
Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptySat Oct 08, 2011 2:29 am

*már majdnem eléri az asztalt, mikor valaki meglöki hátulról*
*kissé elveszti az egyensúlyát, nem sokon múlik, hogy ne essen hasra*
*halkan odamotyogja Chassynek*

Aú, Chassy, igazán megpróbálhatnál néha a lábad elé nézni!

*leül a székre, szép sorban kipakolja a könyveit, a pergamenjét és a pennáját, majd alaposan elrendezi őket, készen a jegyzetelésre*
*közben a Chassy kétballába miatt még mindig sajgó sípcsontját simogatja, és időnként átpillant a szomszéd asztalhoz arra gondolva, vajon miért ő ül megint magányosan*

Nem is baj, így legalább biztos, hogy semmi sem kerüli el a figyelmemet a tananyagból. Csak a jegyeim legyenek jók! *nyugtatgatja magát*
Back to top Go down
Sybill Trelawney

Sybill Trelawney


Posts : 5
Join date : 2011-09-22

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptySat Oct 08, 2011 4:13 am

*Türelmesen kivárja, amíg az összes diákja megérkezik. Mikor mindenki helyet foglal, belekezd az órába.*

Kevdeskéim, mint már mondtam, a mai órán megtanulunk a szem íziszéből jósolni. *biztatóan elmosolyodik*
Nyissák ki a tankönyveiket az 52. oldalon, és olvassanak el mindent, amit ott találnak! De legyenek nagyon figyelmesek, mert ha végeznek, akkor élesben fogják kipróbálni!

*Leül az asztalához, vár pár percet, hogy mindenki elvégezze a kiadott feladatot. Amikor már egyik tanuló sem dolgozik, odalép az egyik asztalhoz.*

Miss Lupin, kérem próbáljon meg olvasni Miss Blake szeméből!
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptySat Oct 08, 2011 9:47 am

*Lassan olvassa a megadott bejegyzéseket a jóslástankönyvből. Időnként felnéz és kissé frusztráltan látja, hogy Zora több oldallal előrébb jár, sőt alkalmanként sorokat jegyez le pennájával idegesítően sercegve a pergamenen.*

*Igyekszik nem törődni mindezzel, és a bódító illatok álmosító hatásával sem, lassan a bekezdés végére ér, s mikor befejezi jön csak rá, hogy az olvasottak egy részét nem igazán értette. Felnéz, úgy érzi egy pillanatra, hogy feladja, és mikor végül újra nekiveselkedne Trelawney professzor megszólítja.*

Miértpontén...?
Voldie, ébresztő, kapd össze magad, jóslástan óra tudod!


*Előveszi nagyítóját, megragadja Cecilia állát és hozzáértően belenéz jobb kékesen csillogó szemébe. Összes koncentrációját elveszi az, hogy ne nevesse el magát ebben a meglehetősen kényelmetlen szituációban.*
*Leteszi a nagyító lencsét és belelapoz a könyvbe, mintha ellenőrizni akarna valamit*

Igen, Tanárnő, tehát... *mély levegő* * kissé kérlelő tekintet Chassy irányába*

*halkan bizonytalanul*
Cecilia írisze sötét kék. A kék szem, különösen a sötét nehéz karmikus terhet takar... megoldatlan terheket előző életéből. *kissé magabiztosabban* Ennek álcázására használja a sötét szemgolyót. Ennek, mint feneketlen kútnak a mélyére, nem lehet látni, így nem tudom tisztán megítélni, mit rejt számára a jövő...






Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptySat Oct 08, 2011 9:39 pm

*felkapja fejét, kibújik a könyvből, amibe éppen nagyon belemerült* study

Micsoda tömény hülyeség... Very Happy

*összerezzen, amikor Trelawney kimondja nevét*

Úúristen! Mit akar ez tőlem? affraid

*Voldie magragadja Cecilia állát*
*mikor hallja, hogy miket össze nem hadovál róla Voldie, erősen küzd a nevetés elfojtásával*
*a nagyító miatt fény villant szemébe*

Áú! Nem, nem baj. I love you

*zavartan mosolyog* Smile
*elröhögi magát*

Voldie igazán ügyesen mentette ki magát ebből a helyzetből... Very Happy

*Voldie felé egy kacsint elismerően, még mindig röhögve*
*valamiféle fájdalmat érez, ami ahogy jött, el is ment*

Ó,jaj istenem, röhhhöhöhöhöhögőőőgörcsöhöhöhöt kahahahaptaaam!!

Hogy lehetek ilyen idióta?! Ezt biztos, hogy nem magamtól csinálom! Arról tudnék is... De nem tudom abbahagyni!!


Back to top Go down
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptySun Oct 09, 2011 2:37 am

*gondolkodás nélkül nekilát a feladatnak, a külvilágot teljesen kizárva elmélyed az olvasmányban és lelkesen jegyzetelni kezd*
*mikor végez, kicsit kihúzza magát a székben*

Remélem engem szólítanak fel, ezt most úgy érzem, nagyon jól megértettem!

*mikor Trelawney Voldie-hoz lép, kicsit csalódottan könyököl vissza az asztalra, de azért figyelmesen hallgatja a beszámolóját*
*az elhangzottakból minden egyes szót ellenőriz frissen szerzett tudása alapján*

Mi? Sötét szemgolyó? Feneketlen kút? Haa, így könnyű! Én bezzeg egész este a mai órára készültem!
Cecilia meg tudnám, ugyan min röhög annyira! Ez egyáltalán nem vicces!

*már kezd eluralkodni rajta a féltékenység, mikor észreveszi, hogy Trelawney felé közeledik*
*újra kicsit kihúzza magát, és összeszedi a gondolatait*

Ez az, most legalább megmutathatom nekik, hogy hangzik egy normális jóslat!
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptyFri Oct 14, 2011 7:49 am


*Gondolatban megveregeti saját hátát. Úgy érzi mindent megtett azügy érdekében*
*Nem néz egy pillanatra sem Zorara*

improvizáció!

*Asztal alatt lábával meglegyinti Cecíliát meglehetősen határozottan*
*Halkan odaszól*
Cecilia drága, abbahagynád?

*visszabújik a könyvbe és a gondolataiba*


Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Sybill Trelawney

Sybill Trelawney


Posts : 5
Join date : 2011-09-22

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptyFri Oct 14, 2011 8:40 am

*Voldie jóslata közben helyeslően bólogat*

Igen... igen...igen...
Jól van, nagyon jó volt Miss Lupin! 5 pont a Griffendélnek!

*Kiválasztja Zorát és elindul felé, miközben Cecilia nevetésben tör ki. Vet rá egy rosszalló pillantást, majd tovább halad.* *leül Zora asztalához*

Kedvesem, kérem jöjjön kicsit közelebb, olvasni fogok a szeméből.

*alaposan szemügyre veszi Zora szemét*

Hmm... Igen az ön szeme nagyon barna, vészjóslóan barna. Látom benne a halhatatlan lelkek sötét árnyékát. Egyre közelednek, ha jól sejtem pár napon belül megérkeznek és a segítségét fogják kérni. Én a helyében messziről elkerülném a sötét és hideg helyeket.

*Felkel és érdeklődve a diákok felé néz.*

Ki érzi úgy, hogy szeretné még kipróbálni magát ebben a fajta tudományban?
Back to top Go down
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptyFri Oct 14, 2011 9:50 am

*mikor rájön, hogy nem neki kell jósolnia, hanem ehelyett ő lesz a jóslás alanya, rendkívül csalódott lesz, de igyekszik megtartani az önuralmát*
*lassan, csikorogva közelebb húzódik a székével Trelawney-hoz, majd lélegzetvisszafojtva hallgatja a tanárnő jóslatát*

Ez most komoly? Komolyan ezt látja? Úristen!

*a hallottak annyira megrémisztik, hogy egy hosszú pillanatig meg sem mozdul, csak maga elé bámul*
*magában görcsösen próbálja megérteni a jóslat tartalmát*

Ki akarhat tőlem segítséget kérni a túlvilágról? Sötét lelkek? És egyáltalán mit jelent az, hogy kerüljem el a sötét és hideg helyeket?

*ekkor pánikszerűen kitör belőle*

De hát egy csomó sötét és hideg hely van itt a Roxfortban!

*ezzel azonban csak azt éri el, hogy néhányan kinevessék*
*ez túl sok volt neki aznapra, próbálja visszatartani, de egy könnycsepp így is lefolyik az arcán. gyorsan letörli, figyelemelterelelésként pedig a könyvét kezdi bújni*
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptyMon Oct 17, 2011 5:22 am


*egyre inkább meg van győződve arról, hogy szereti a jóslástant. Szinte látja lelkiszemei előtt, ahogy ujjongva átveszi a Griffendél a házkupát*
*felpillant könyvéből, belül mosolyogva körbenéz a teremben, majd kiíváncsian figyeli, ahogy Trelawney Zorának jósol és azon gondolkodik mennyi igazságtartalma lehet annak, amit a professzor beszél.*

Sosem lehet tudni... Épp ugyan úgy lehet égbekiáltó hülyeség és a legteljesebb igazság is.

*kissé meglepődve látja Zora rettegő tekintetét, és kétségbeesését mely minden szóval mélyül. Nem tudja megállni elmosolyodik kitörésén*

Végülis igaza van.. Roxfort bármilyen barátságos is, sok ilyen hely van...

*mégjobban meglepődik, mikor valami fényeset lát végiggördülni Zora arcán. Hirtelen úgy érzi megölelné szegénykét*

*rosszallóan néz azokra, akik még mindig nem hagyták abba a heherészést*


Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptyFri Oct 21, 2011 9:31 pm

*végre abbahagyja a hahotázást*
*egy leereszkedő pálcát lát, a tulajdonosát sajnos nem*

Fúúú, ebből a valakiből, aki így kikészítette a rekeszizmaimat, tuti, hogy palacsintát lapítok még egyszer!

*Trelawneyre néz riadtan*
*megköszörüli a torkát*
*zavarodott*

Ehm... Tanárnő kérem... Én... Én... Nem direkt... Szóval bocsánat...

*kezdené a magyarázkodást, de félbeszakítják*
*Voldie rosszalló tekintetére méginkább elszégyelli magát*

Miért néz így rám? Most örülnünk kéne, mert 5 pontot kapott a Griffendél ház...

*aztán Zorára néz*

Na, elhiszem, hogy csalódott... Csak így tovább, Griffendélesek!

*megpróbálja összeszedni magát*
*valami gondolkodásfélét próbál létrehozni fejében*
*hirtelen rájön valamire*

Hmm... Szerintem ez a mai nap nem az én napom... Túlságosan barátságtalan vagyok... Szegény Zora... Ha még nem is tudja, hogy mit gondoltam pár perccel ezelőtt, akkor sem akarok ujjat húzni vele.

*most magyarázatának félbeszakítója felé fordul*

Back to top Go down
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptySat Oct 22, 2011 5:52 am

*gyorsan eldugja a pálcáját.*
*nagyon örül magának, hogy ma már másodszorra sikerült kiszúrnia Ceciliával.*

Hmm... ez még mindig nem volt elég vicces...

Tarantallegra!! *már előre nevet magában*

Kedves Cecilia, táncra fel!
Back to top Go down
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptySat Oct 22, 2011 11:00 pm

*valami borzongásfélét érez*

Na kiből lapítsak palacsintát?! Hú, de vicces, na megállj, te akárki, most kivédem a varázslatodat!

Protego!!

*a varázsige hat, aranysárga pajzs veszi körül Ceciliat, ami visszaveri az átkot a támadónak*
*az átok egyenesen Rosalie felé röpül*
*nem bírja magában tartani a kárörvendő nevetést*

Haha, tudtam én, hogy te voltál! Most úgy táncolsz, ahogy én fütyülök!

*ránéz a nevető diákokra, Voldie-ra kacsint*
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptyMon Oct 31, 2011 8:53 am

*Csendben figyeli Rosalie-t és Ceciliat*

Jóslástan... és én még azt hittem lesz egy nyugodt órám, nyugodt és teljesen eseménytelen. Naív elképzelés volt. Az az öt pont jól jön még. Legalább lesz mit levonni... főleg, ha így folytatjuk.

*Trelawney professzor épp megint demostrálásba kezd, mikor a mardekáros lány átka visszapattan Ceciliaról és Rosalie-t csak centikre elkerülve a teacsészés polc fele veszi az irányt *
*Hatalmas csörömpölés*

*Sóhajt*




Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptyWed Nov 02, 2011 5:52 am

*látja, hogy az átok alig egy centivel kerülte ki Rosalie-t*

A fenébe, már azt hittem, visszaadhatom neki saját átkát!

*azon izgul, nehogy a polc felé röpüljön az átok, nehogy összetörjön valamit*
*reménye hiábavaló volt, ezt meg is erősítette a hatalmas csörömpölés, amit hallott*

Upssz!


*gondolkozik, mivel magyarázza ki ezt az egészet*

Na, ezt jól megcsináltam! Vagyis megcsináltuk! Az egészet Rosalie kezdte. Ki tudja, miket műveltem volna még, ha nem védekezem volna az átok ellen... Vegülis jól döntöttem, nem? *teszi fel magának gondolatban a kérdést*

Meg különben is, nem akarom, hogy Rosalie másodszorra is hülyét csináljon belőlem... Very Happy

*szúrós szemmel néz Rosalie-ra*
*fogai közt mormogván a szavakat, odaveti neki*

Na, nesze, most boldog vagy?

*leül, előveszi a könyvét, nehogy a figyelem középpontjába kerüljön most az egyszer*
*úgy tesz, mint aki olvas, holott tudja, hogy a körülötte keletkezett kalamajka nélkül se értene egy árva szót belőle*
Back to top Go down
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptySat Nov 05, 2011 7:38 am

*Cecilia kivédi a varázslatot.*

Biztos véletlen volt, magától nem lehet képes ilyesmire...

*a varázslat felé közeledik*

Hogy a...*kicsit balrább lép*

*a rontás egyenesen a teacsészés polcnak ütközik, Trelawney értetlen és haragos képet vág*

Upsz... *egy pillanatra megijed, majd úgy dönt, hogy az egészet Ceciliára keni.*

Cecilia!! Mégis mit csinálsz? *mondja jó hangosan, hogy Trelawney is hallja*


Back to top Go down
Sybill Trelawney

Sybill Trelawney


Posts : 5
Join date : 2011-09-22

Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra EmptySat Nov 05, 2011 8:00 am

*kérdésére várja a választ* *leül az asztalához*
*nagy csörömpölést hall a háta mögül, megfordul. Látja, hogy minden csészéje darabokban hever a földön*

A kedvenc csészéim!! *értetlen képet vág*

Mi történt? *próbálja túlharsogni a hangzavart, egyre haragosabb*
*meghallja Rosalie hangját*

Ki az a Cecilia? Az a szétszórt kislány, aki az előbb nevetett?

*rápillant a könyvet olvasó lányra*

Cecilia, te voltál? *érzi, hogy egy könnycsepp szalad végig az arcán* *közben megpróbálja helyrerakni a polcot és a csészéket.*

Reparo!



Back to top Go down
Sponsored content





Roxfort - Jóslástan óra Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Jóslástan óra   Roxfort - Jóslástan óra Empty

Back to top Go down
 
Roxfort - Jóslástan óra
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Roxfort - Nagyterem
» Roxfort - Kviddics pálya

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hungarian HornTales :: Beyond Platform 9 and 3/4 :: Magyar RPG-
Jump to: