Hungarian HornTales
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian HornTales

Roleplay for us!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Roxfort - Nagyterem

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 EmptyFri Sep 30, 2011 8:06 am

*Voldie-nak*

Nem veszed tolakodásnak, ha megkérdem, kik a levelek feladói? Jó, oké, ha nem akarod, hát ne mondd... Ha befejeztük a reggelit, én odamegyek Chassy-hoz. Te biztos ismered, nem mutatnál be neki? I love you

*kérő és szeretetteljes mosollyal*

Azt hiszem, Voldie-nak igaza van. Rosalie arra tette fel életét, hogy másét megkeserítse...

Ki kéne derítenünk a tanév során, vajon mi lehet az oka Rosalie nem éppen kedves viselkedésének... Aranyvérű?
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2011 10:01 pm


*megrázza a fejét*

Sajnos egyik levélhez sincsen feladó. Még az is lehet, hogy valamiféle csapda.

Miért vagyok ilyen gyanakvó...?

Szóval, majd kiderül...
Persze, szívesen bemutatlak neki! *visszamosolyog Ceciliara*
Rosalie nekem is komoly fejtörést okoz. Úgy tudom, igen, hogy aranyvérű. Majd csak kiderül mi van emögött a szarkasztikus örökké sértegető személyisége mögött. Több van benne ennél, csak valamiért nem akarja megmutatni. Reméljük legalábbis.

*Feltápászkodik*
Lassan mennünk kellene, kezdődik az óránk!
Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 EmptyTue Oct 11, 2011 3:23 am

*álmosan feltápászkodik helyérő, hatalmasat ásítva*
*elindulnak Voldie-val*

Feladó nélküli levél... Különös...

*mormog*

felettébb különös...

*laposakat pislogva megkérdezi*

Milyen óra is lesz? Nincs nálam semmilyen könyv.

*Elindul révetegen Voldie után ki a Nagyteremből*


Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 EmptySat Dec 03, 2011 10:19 am

*A Nagyteremben csend van, csak néhány tanuló üldögél a hosszú asztaloknál, az elvarázsolt mennyezetből lassan esik a hó, de a nagy kandallóknak köszönhetően a kinti hidegből semmi sem érezhető.*
*A bejárati csarnokból zúgolódás, zavart kacajok és vita hallatszik*
*Voldie lassan besétál a Nagyterembe és félig unottan félig feladóan leroskad az egyik asztalhoz*

Karácsonyi bál a faliújságon... Remek, ez kellett a ma esti hangulatomhoz.

*Körbenéz és látja, ahogy egy mardekáros fiú centinként ül közelebb Rosalie-hoz*
*nem tudja visszafolytani mosolyát*

Szegény fiú....


Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
chassy
Admin
chassy


Posts : 20
Join date : 2011-09-17

Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 EmptySat Dec 03, 2011 10:39 am

*Jókedvűen, röpködő tincsekkel ugrándozik be a terembe, kipirult arccal, fülig érő mosollyal*
Voldieeeee! - *kiált már messziről, tárt karokkal ugrik neki a már félig alvó lányra, akinek valószínűleg van annyi tapasztalata, hogy felismerje a veszélyt.. Chassy szerelmes.*
*Leül az asztalhoz, és elhelyezkedik úgy, hogy lássa a Griffendéles asztalnál ülő magas, terelőalkatú, nagyhangú srácot, aki szemlátomást ügyet sem vet Chassyre.*
-Jaaaaaj Voldie... Milyen szép ez a nap!! * - mondja csillogó szemekkel, folyton a srác felé tekintgetve.*
-Képzeld.. nemsokára karácsonyi bál! Azt hiszem, tudom is, hogy kivel megyek. * - mondja nagy magabiztosan, majd kihúzza magát, és újabb, szintén magabiztos pillantást vet a srác felé, aki egyértelműen észre sem veszi Chassyt.*


Last edited by chassy on Sat Dec 03, 2011 10:55 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 EmptySat Dec 03, 2011 10:48 am

*a bejárati csarnokból Cecilia battyog befelé a Nagyterembe*
*széles mosollyal leül Voldie mellé a Griffendéles asztalhoz*

Szép ez a tél, nem?

*nagyon boldog és kíváncsi születésnapja miat*
*a postabaglyokat látván ha lehet, még szélesebben vigyorog*

Tyűha, miket fogok én kapni!

*egy óriási csomag puffan az asztalon, közvetlenül Cecilia előtt*
*gyorsan letépi róla a pergamenszínű csomagolóanyagot*
*kinyitja a dobozt*
*a feladó mamája, ami a mellékelt levélből kiderül*

Tyűűű! Egy báliruha!!


Húú, tényleg... Karácsonyi bál... Hááát, nem is tudom... A ruha már megvan, hála mamának, na de a partner... A táncpartner... Az már nagyobb gond. Jaj, de borzasztó lesz! Senki sem fog engem felkérni.
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 EmptySat Dec 03, 2011 11:32 am

*Chassy mint egy valentin napi tank közeledik feléje és a nyakába veti magát*

Drága Chass csak Karácsonyi Bál van, nem kötelező az első izmos kviddics bajnokba belehabarodni!

*Chassy rá se hederít, magabiztosan próbál kontaktust teremteni a kiszemelt példánnyal*

*Voldie egyik tenyerével söprögető mozdulatot tesz barátnője arca előtt*

Huhúúú!

*Semmi reakció*
*Megfogja Chassy állát szelíden, de határozottan, és maga felé fordítja*
Nem szeretném elvenni a jó kedved, de a srác egyelőre nem mutat túl nagy érdeklődést. Másrészt nem is vagy te szerelmes. Ez csak a Karácsonyi-bál-szindróma, nálad is... *Oda tekint Rosaile-ék fele, a fiút és őt már csak milliméterek választják el.* Mindenkit megtalál előbb utóbb.

*Iszik egy slukkot a tökléből, de azt kívánja inkább lángnyelv viszki lenne a serlegében*

*Meglátja Cecilia gyönyörű ruháját*

A francba...

*rosszul érzi magát előző gondolatáért*

Ez nagyon szép Cecilia. És ne nézz így, nem kell szerénykedni, eddig mindig legalább három kérő jutott rád.

Rám meg legalább fél...



Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 EmptyFri Dec 09, 2011 12:17 am

*Chassy közeledtén fura gondolatai támadnak*

Te Jézusatyaúristen!! Őt meg mi lelte??

*az előbbi gondolatára azonnal megkapja a választ Voldie-tól*
*Voldie mozdulatán elröhögi magát*

Szegény Chassy, rátört a karácsonyi szindróma...

*Voldie azután Cecilia ruhájára néz*
*titokban elmosolyodik Voldie szavain, melyek a legalább három kérőre vonatkoznak*
*gyorsan letörli arcáról azt a kicsiny kis mosolyt, nehogy még valaki gyanút fogjon, hiszen őt hidegen hagyja az ilyesmi*

No, azt hiszem, én sem vagyok különb... Fene vigye ezt a karácsonyi bált, még a végén beszerelmesedek! Én ilyet nem tehetek! Remélem, senki nem adott be nekem semmi bájitalfélét, még úgy ugratásképpen sem...

Öhm... Köszönöm, Voldie, nekem is nagyon tetszik a ruha... Smile
Látom, még az antiszociális vipera is elkapta ezt a szindrómát.
*nevet*
Ugyan, Voldie! Te mondod, hogy ne szerénykedjek... Neked sincs rá okod!
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 EmptyFri Dec 09, 2011 1:56 am

*Nem tudja elfojtani kuncogását az "antiszociális vipera" hallatán, egy percig nem kell gondolkodnia kire gondolt Cecilia.*

Mondom én, hogy mindenki bezsong ilyenkor... *némi szemforgatás* Cecilia, nem szerénykedek, csak reálisan látom a dolgokat.

*odatekint a mardekárosok asztalához, de most nem Zoráékon akad meg a szeme, hanem valaki egészen máson.*

Fekete haj, sötétkék szemek... tipikus magányos harcos. Miért mardekáros? Nem illik oda... Mardekárosok nem szoktak hőstetteket véghezvinni, főleg nem nekem segíteni *A fiú mellett egy csinos mardekáros lány rebegteti idegesítően és kihívóan a pilláit.*

*Voldie elkapja tekintetét, amikor a fiú ránéz*
*Meglát egy házimanót lehajol hozzá és belesuttogja a fülébe*
Lehet itt valahol vajsört és lángnyelv viszkit kérni?
Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 EmptyFri Dec 16, 2011 7:25 am

*A karácsonyi bálon járnak a gondolatai, miközben a cukormázos rizsfelfújtját eszegeti.*

Ez volt az egyik dolog, amire már nagyon vártam, mióta a szüleimmel elmentünk a legdrágább szabóhoz, aki elkészítette azt a lélegzetelállító ruhát, amilyet még senki se látott.

*álmodozva elmosolyodik*

Elképzelem Volide és a kis barátai fejét, amikor majd meglátnak benne.

*kicsit feszélyezve kezdi magát érezni, amikor meglátja a tőle jobbra ülő gyereket, aki folyamatosan közeledik hozzá.*

Merlin segíts!
Nekem nem kellenek ilyen kis talpnyalóak...

*elnéz a másik irányba és meglát egy fekete hajú, sötétkék szemű fiút*

Ilyen kell nekem!

*feláll a helyéről és otthagyja azt a fura srácot, mit sem törődve az elkámpicsorodott képével.*
*észreveszi, hogy a Mardekáros fiú nincs egyedül. Odalép a fiúnak bájolgó lány mellé, megfogja a vállát és arréb ráncigálja.*

Tűnés, ez az én helyem!

*előveszi az aranyos és csábító arcát és beszélgetésbe kezd a helyes fiúval*
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 EmptySat Dec 17, 2011 11:42 am

*A házimanó illedelmesen meghajolva vajsört helyez Voldie lába mellé, majd azzal a lendülettel el is tűnik*

Szeretem a karácsonyt!

*Kissé lecsillapodva kortyolgat, mikor meglátja, hogy Rosalie hirtelen feláll*

Jaaj, ezt meg mi lelte? Pedig olyan aranyosakk voltak...

*Rosalie leül a kiszemelt fiú mellé és feltűnően illegeti magát*
*Voldie káromkodásba kezd, de mikor összetalálkozik a tekintete az épp belépő McGalagony professzorral belé szorul a szó*
*Gyorsan összekapja magát*

Ha ez a fiú olyan, amilyennek én ismerem, nem sokáig fog tartani ez az üres csevegés Rosalie-val

*Idegességében eszik egy karácsonyi pudingot*

*Látja, hogy a kék szemű fiú feláll és otthagyja Rosalie-t. Kifelé menet egy pillanatra összetalálkozik újra tekintete Voldiéval és finoman rámosolyog*

*Voldi erősen próbál úgy tenni, mintha semmiség lett volna az iménti kis esemény, holott évek óta nem örült ennyire semminek*

Noel...rám mosolygott?!
Lehet idén megtörik az átok...



Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2011 2:07 am

*széles, kaján, kárörvendő vigyorral veszi tudomásul Rosalie kudarcát a fiúval való csevegés kísérletével kapcsolatban*

Rosalie, Rosalie... Ennél bénább nem is lehetsz... Tudod te azt nagyon jól, hogy a normális (és helyes Smile))) ) fiúk utálják a magukat kellető lányokat...

*gonoszul elröhögi magát, de nyomban be is fejezi, mihelyst Mc Galagony sietve belép és a hosszú tanári ebédlőasztal felé veszi az irányt, ahonnan az eseményeket kihirdetni szokás*

*kíváncsian Voldie felé fordul*

Voldie, ki az a fiú, akivel "szemezel"??

*oda se figyel a válaszra, mivel McGalagony fellép az emelvényre, figyelmet kérve megkocogtatja egy kanállal a poharát*


Last edited by Cecilia Blake on Sun Dec 25, 2011 5:54 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 EmptySat Dec 24, 2011 10:31 pm

*A kandallónál kuporogva olvasgat, de most valamiért nem tud úgy kocentrálni a tananyagra, mint máskor. A karácsonyi bál jár a fejében*

Már alig van pár nap a bálig... biztosan egyedül fogok menni... ki hívna engem meg?
Jajj, de most nem szabad ezzel törődnöm, még meg kell írnom holnapra egy hosszú esszét mágiatörténetből!


*Visszahajol a könyve fölé, majd fél perc múlva fel kapja a fejét, és körülnéz a nagyteremben*

Nem, nincs itt senki olyan, aki meghívna. A prefektusokat amúgy is mindenki utálja... A jó prefektusokat!
Nincs is igazán kedvem a bálhoz... És különben is tanulnom kéne, ahelyett hogy most is azzal foglalkoznék.


*ábrándozásából a poharát megkocogtató McGalagony zökkenti ki*
Back to top Go down
Sponsored content





Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Nagyterem   Roxfort - Nagyterem - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Roxfort - Nagyterem
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Roxfort - Jóslástan óra
» Roxfort - Kviddics pálya

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hungarian HornTales :: Beyond Platform 9 and 3/4 :: Magyar RPG-
Jump to: